020-7173812      info@bootnodig.nl




Home
Boot huren
 - Overzicht
 - Klipper
 - Schoener
 - Tjalk
 - Aak
 - Skūtsje
 - Botter
 - Kotter
 - Schouw
 - Statenjacht
 - Zeiljacht
 - Rondvaartboot
 - Salonboot
 - Partyschip
 - Motorschip
      » Algemeen
      » Ali-B2
      » Arend
      » Berezina
      » Boot VI
      » Boot VII
      » Friesland
      » IJveer XI
      » IJveer XIII
      » Lis
      » Logeerboot Rotterdam
      » Magnifique
      » Merlijn
      » Miró
      » Oosterkim
      » Poolster
      » Quo Vadis
      » Suzanna
      » Trijntje
      » Visithor
      » Vita Nova
      » Voortvarend
 - Sloep
Vaargebied
Arrangementen
Havens
Last minute boot
Skūtsjesilen 2012
Sail Amsterdam 2015
Links
Nieuwsbrief
VGV
Booteigenaren
Sitemap
Zoek
Contact




Boot huren » Motorschip » Arend » Amsterdam (NH)     

Het motorschip De Arend is in 1934 als visserij inspectie vaartuig gebouwd. Bijzonder aan het ontwerp is dat de boot ook geschikt was voor kustwateren.  Het hoge bakdek geeft het schip een zeewaardig uiterlijk. In haar eerste jaren heeft ze waarschijnlijk dienst gedaan in de kustwateren van Zeeland. Eén van de laatste werkzaamheden van de Arend was voor Rijkswaterstaat in het Noordzeekanaal gebied waarbij de Arend de “buitendienst” deed. Oorspronkelijk stond er een 2 cilinder Kromhout in het schip later, in 1954, is er een iets sterkere Bolnes voor in de plaats gekomen. Deze 2-tactdieselmotor is bijzonder, daar de behuizing van de motor niet gegoten maar gelast is.

 B ThuishavenDag cap.Nacht cap. i 
Amsterdam (NH)120

  

Afmetingen Arend
lengte: 17,00 m
breedte: 3,70 m
diepgang: 1,60 m

Uw schipper
Jochem


Inrichting
De Arend is nog nagenoeg in originele staat. Alleen de inrichting is in de loop der jaren enigszins gewijzigd. Het schip heeft nu een monument status. Het is dan ook tijdens het varen goed voor te stellen hoe het er 70 jaar geleden aan toe ging. Vermoedelijk heeft er een minimaal 4-koppige bemanning op gezeten. Te weten 1 kapitein, 1 machinist, 1 ambtenaar en waarschijnijk 1 matroos. In het achteronder was het bemanningsverblijf, het vooronder was waarschijnlijk voor de kapitein of voor de dienst doende ambtenaar.


Vaargebied en mogelijkheden

Pampus

- Vergaderen
- Personeelsreizen en Incentives
- Productpresentatie en promotie


Technische gegevens
Motor: 100 pk bolnes
Boordspanning: 230 Volt

U kunt dit motorschip huren of vrijblijvend informatie aanvragen door op de "i" te klikken.

  

 

 B  uur dag  i 
190

Prijzen zijn inclusief BTW bemanning (schipper en maat), brandstof, gas, brug-, sluis- en havengelden en hebben betrekking op 2009.