020-7173812      info@bootnodig.nl




Home
Boot huren
 - Overzicht
 - Klipper
 - Schoener
      » Algemeen
      » Bounty
      » De Zeeland
      » Hartstocht
      » Mare fan Fryslān
      » Nieuwe Liefde
      » Oosterschelde
      » Pride
      » Wapen fan Fryslān
      » Wylde Swan
 - Tjalk
 - Aak
 - Skūtsje
 - Botter
 - Kotter
 - Schouw
 - Statenjacht
 - Zeiljacht
 - Rondvaartboot
 - Salonboot
 - Partyschip
 - Motorschip
 - Sloep
Vaargebied
Arrangementen
Havens
Last minute boot
Skūtsjesilen 2012
Sail Amsterdam 2015
Links
Nieuwsbrief
VGV
Booteigenaren
Sitemap
Zoek
Contact




Boot huren » Schoener » Pride » Harlingen (FR)     

PrideDe Pride is een zeewaardig zeilschip dat in het voor- en naseizoen vaart vanuit Harlingen. De vaargebieden zijn dan de Waddenzee en de kustwateren. In de maanden juni, juli en augustus wordt er koers gezet naar verdere bestemmingen als de  Azoren, Engeland, Schotland, Noorwegen, Zweden en Ierland. Verder kan men aan boord zeevissen en duiken. Er is een duikcompressor aanwezig, zodat er ook gedoken kan worden op plekken die niet voor iedereen bereikbaar zijn. Kortom, de Pride is een ideaal schip voor zeilvakanties, ervaringsreizen, of  als u zakelijk het water op wil.

 B ThuishavenDag cap.Nacht cap. i 
Harlingen (FR)108

Uw schipper kok
Afmetingen Pride
lengte: 16,49 m
breedte: 3,55 m
diepgang: 1,50 m
zeiloppervlak: 125 m2


Uw schipper
Eric


Inrichting
De Pride heeft een gezellige salon, een goed uitgeruste keuken en acht vaste slaapplaatsen, verdeeld over vier hutten.

Indeling Pride


Mogelijkheden
In de zomermaanden zeilt de "Pride" in gebieden die vaak alleen per schip te bereiken zijn, en veelal nog een ongerepte natuur bezitten. De afgelopen jaren waren deze gebieden: de Azoren, Noorwegen, Ierland, Schotland, Zweden en Finland. In de zomer van 2004 staat Schotland op het programma. De oostkust met kleine gezellige droogvallende haventjes, de Orkney-en Shetlandeilanden met hun ongerepte natuur en hun gezellige pubs, het caledonian-kanaal dwars door de hooglanden van  Schotland, en de Hebriden aan de westkust met prachtige eilanden, mooie havenplaatsjes, walvissen, dolfijnen en vele verschillende soorten vogels. De heen- en terugreis naar Schotland gaan over de Noordzee en zijn optimale reizen om vakantie en het opdoen van zeezeilervaring te combineren.

Voor Anker     Pride binnen

Engelandtocht
Wordt ook een Engelandvaarder. Vanaf Harlingen wordt richting Texel gezeild. De volgende dag wordt er koers gezet naar de Engelse kust. Eén van de havens die kunnen worden bezocht is Pin-mill, waar een "pint" kan worden gedronken in de eeuwenoude pub de Oyster-Inn. Via de sluizen van IJmuiden en de mooiste havens van het IJsselmeer wordt weer terug gezeild naar de thuishaven Harlingen.

U kunt deze schoener huren of vrijblijvend informatie aanvragen door op de "i" te klikken.

  

 B  week Nederland week buitenland weekend weekend + 1 dag
2100 2400 950 1300
 i  weekend + 2 dagen midweek dag (ma-vr) dag (za-zo)
1500 1500 450 550

Korting
Voor de maanden april en oktober geldt een korting van 10%, in de maanden maart en november 20%.

Deze prijzen gelden voor de huur van het gehele schip met een bezetting van maximaal 8 personen. Verder zijn deze prijzen inclusief havengelden en dieselkosten en gelden voor 2009

week: 7 dagen
weekend: vr 20:00 - zo 17:00
midweek: ma 10:00 - vr 15:00
dag: 9:30 - 18:00