Home
Boot huren
 - Overzicht
 - Klipper
 - Schoener
 - Tjalk
      » Algemeen
      » Anna v Nieuwkoop
      » Bruinvisch
      » De Confiance
      » De Dankbaarheid
      » De Egelantier
      » De Rederijker
      » De Vlieter
      » Eus
      » Hannus
      » Jacobsschelp
      » Kapriool
      » Lammert van Dirk
      » Leven
      » Liberté
      » Lis
      » Orion
      » Selene
      » SilhoueT
      » Spes Mea
      » Stockpaerdt
      » Verwisseling
      » Volharding
      » Vrouwe Annigje
      » Vrouwe Anna
      » Vrouwe Fortuna
      » Vrouwe Francina
      » Vrouwe Gerdina
      » Zeelandia
      » Zuiderzee
 - Aak
 - Skūtsje
 - Botter
 - Kotter
 - Schouw
 - Statenjacht
 - Zeiljacht
 - Rondvaartboot
 - Salonboot
 - Partyschip
 - Motorschip
 - Sloep
Vaargebied
Arrangementen
Havens
Last minute boot
Skūtsjesilen 2010
Sail Amsterdam 2010
Links
Nieuwsbrief
VGV
Booteigenaren
Sitemap
Zoek
Contact




Boot huren » Tjalk » Vrouwe Francina

Tjalk vrouwe francinaGewoon lekker zeilen, afstand nemen van alles wat moet. Onze zeer ervaren schippers geven graag en gemoedelijk het roer uit handen. U zeilt en leert gegarandeerd. En wie liever een krantje leest op het voordek, voelt zich even thuis. Voor kinderen is er speelgoed, we zijn gewend dat ze aan boord hun eigen gangetje gaan.

14 Meter lang, 60 cm diepgang en met strijkbare mast kan de Vrouwe Francina groepen tot 12 personen vrijwel overal oppikken. Het schip heeft reizen gemaakt van Wangerooge tot Yerseke. Zoet Markermeer is al jaren de thuisbasis, met het mooie Waterland als achterland. Monnickendam als geschikte starthaven:

  • gratis parkeren aan de kade voor het schip
  • OV verbinding met Amsterdam CS minder dan 15 minuten

  {BOATSIZES}{VROUWE FRANCINA}

Schip 
Afmetingen Vrouwe Francina
lengte: 14 m
breedte: ? m
diepgang: 0,6 m
zeiloppervlak: ? m²

Uw schipper
Pirka


 

Inrichting
Kajuit gezien van voor naar achter. Linksachter is de trap met doorgang naar de kuip; rechtsachter is de keuken. De tafel kan verlengd worden. Achter de schotten is bergruimte.  
Kajuit gezien van achter naar voor. De banken (aan bakboord) en de schotten (stuurboord) kunnen uitgeklapt worden tot twee twijfelaars en twee 1-persoonsbedden. Rechtsachter is de doorgang (kruiphoogte, want deze bevindt zich onder het mastdek) naar hutten en toilet

Het schip

             


InterieurVaargebied
Een weekendtocht op de Vrouwe Francina biedt plaas aan 8 volwassenen. Als er kinderen mee gaan, kunnen er 10 personen slapen.

U bepaalt in overleg met de schipper waar de nacht wordt doorgebracht. Dit kan een haven zijn (Muiden, Amsterdam, Enkhuizen, Hoorn, Edam, Volendam, Marken, Lelystad), maar ook een ankerplek, of een eiland. Een weekendtocht eindigt op zondag rond 18 uur.

  • Marken, Volendam, Edam en Hoorn bereikbaar bij dagtochten
  • Muiden, Lelystad, Enkhuizen, Amsterdam, Pampus te bezoeken bij weekendtochten 

InterieurMogelijkheden
De Vrouwe Francina is een uitermate geschikt vakantieschip voor bijvoorbeeld twee gezinnen met kinderen, of voor sportieve vriendengroepen. De schippers van de Vrouwe Francina zijn zeer ervaren, en gewend om te zeilen met groepen van uiteenlopende niveau's. Een zeiltocht op de Vrouwe Francina is onvermijdelijk een leerzaam gebeuren. Maar iedere opvarende bepaalt zelf, in hoeverre hij/zij zich met het zeilen wil bezig houden. Daarnaast zijn onze schippers gewend om met kinderen op zeilvakantie te gaan, met de Vrouwe Francina. We zien meestal, dat kinderen lekker hun gangetje gaan tijdens de tocht (er is allerlei speelgoed voor binnen en buiten).


Technische gegevens
Motor: Perkins
Boordspanning: 220 Volt

U kunt deze tjalk huren of vrijblijvend informatie aanvragen door op de "i" te klikken.
 

 B  week weekend midweek 1 midweek 2 dag (ma-do) dag (vr-za-zo) Avondtocht  i 
? 1045 ? ? 575 595 375

 Deze prijzen hebben betrekking op 2009